» Msn Nedir Halim FalıNedir Halim falı mı desem oyunu mu desem MSN in sayfasında gördüğüm hatta benimde uyguladığım güzel bir uygulama. Hoşuma gitti bende burada da paylaşayım dedim. Fal bakıyor ama ben oyun amaçlı görüyorum. Aşağıdaki resme tıklayarak uygulamaya gidebilirsiniz. İyi eğlenceler :) 

Devamını Oku

» Sabah Gazetesi Bayi KodlarıSabah Gazetesi Bayi Kodları  Sabah gazetesi bayi kodlarını öğrenmek için burayı tıklayın.. 

Devamını Oku

» 2012 Volkswagen Crafter2012 Volkswagen Crafter   Volkwagen'in en önemli ticari araçlarından olan Crafter yeni model ve tasarımı ile görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Alman devinin önemli araçlarından olan Crafter modeli bu sefer sadece Türkler için tasarlanmış. Türkiye için özel olarak tasarlanan iç dizayn ve ekipman çalışmaları, farklı model ve donanım seçenekleriyle kullanıcıların büyük beğenisini topluyor.

Devamını Oku

» 2012 Honda CR-V Modeli2012 Honda CR-V Modeli Yenilenen tasarımı, daha düşük yakıt tüketimi ve yenilenen motoru ile işte yeni Honda CR-V :   

Devamını Oku

» 2012 Audi A1 Sportback2012 Audi A1 Sportback  Audi A1'in bir önceki modeline göre tasarlanmış yeni modelin tek farkı 5 kapılı olması. Bundan önceki tasarımdaki A1 3 kapılı seçeneğe sahipti. İşte yeni A1 Sportback :  Resim arabalar.gen.tr adresinden alınmıştır. 

Devamını Oku

» 2012 Kışlık Hamile Elbise Modelleri2012 Kışlık Hamile Elbise Modelleri  2012 Hamile elbiseleri  Kışlık Hamile Elbise Modelleri  Hamile Elbise Modelleri 

Devamını OkuAKADEMİCE

Sitemiz Yenileniyor


Tasarımımızla ilgili fikirler vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.